Як підібрати запчастини до BMW

Будь-яка машина рано чи пізно потребує ремонту. І перед власником постає питання: як підібрати запчастини до своєї ластівки? Сьогодні ми поговоримо про те, як знайти запчастини до марки авто BMW. Адже є каталог запчастин бмв, різні інтернет магазини запчастини bmw 3 і навіть розбірки запчастини bmw 5. Це все прекрасно, але необхідно розбиратися в деяких нюансах.

Оригінальні або аналогові запчастини

На ринку є оригінальні та аналогові деталі. Чим вони відрізняються?

  • Оригінальні це «рідні» запчастини до авто. Вони повинні ідеально підійти до машини. Звичайно, такі деталі коштують набагато дорожче аналогових.
  • Аналогові або неоригінальні запчастини виготовляють автомобільні компанії для різних марок авто. Серед переваг — вони коштують дешевше оригінальних. Серед недоліків — аналогові деталі можуть не підходити до зазорів авто і доведеться їх підганяти. Це звичайно час і додаткова праця.

На чому не можна економити

Природно, що багато автолюбителів бажають заощадити на деталях. І їх не потрібно засуджувати, адже не завжди виходить купувати дорогу, оригінальну запчастину. Але фахівці рекомендують ні в якому разі не економити на деяких деталях:

  • Безпека. Не варто купувати дешеві запчастини до гальмівної системи і рульового управління, а також до інших захисних механізмів захисту пасажира і водія. Адже це безпека, а на ній економити точно не потрібно. Дуже часто якісні запчастини можуть зберегти ваше здоров’я і навіть життя. А здоров’я і життя набагато важливіше грошей, чи не так?
  • Деталі призначені для надійної експлуатації автомобіля. Це значить, що заощадивши кілька сотень гривень на маленькій деталі, можна пошкодити куди серозний об’єкт. Наприклад, двигун. Якщо ви не розбираєтеся в будові авто, то можна проконсультуватися з фахівцем.

Що стосується комфорту водія і пасажирів, то якщо є бажання, то можна більше платити за понти. Що означає комфорт в авто? Це магнітола, кондиціонер, ручки, підлокітники, замки, сидіння. Деякі автолюбителі вважають, що на цьому економити не можна. Тому намагаються купувати тільки оригінальний і престижний товар. Але ці деталі на швидкість не впливають, тому такі «фішки» купують для власного комфорту і задоволення.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас корисним і ви зробили правильні висновки. А ви економите на запчастинах до власного авто? Чекаємо від вас зворотного зв’язку!

.,.,.,.